Letni Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Słupsk. Bruskowo Wlk. 2022
W dniu 06.08. 2022 r na Stadionie Sportowym w Bruskowie Wielkim., odbył się Letni Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Słupsk.
OLDBOJE KS Bruskowo Wielkie wygrywają turniej uzyskując następujące wyniki z :
KS SZANSA Siemianice 0:0,
TKKF STAL Jezierzyce 5:1,
KS DĄB Kusowo 7:0.
W turnieju grały drużyny z Gminy Słupsk. Mecze rozgrywane były system każdy z każdym, czas gry 2x10 minut. Grano 5+1.
Najlepszym bramkarzem został Dariusz Dorawa, a strzelcem z dorobkiem 5 bramek Krzysztof Kozłowski. Obaj zawodnicy ze zwycięskiej drużyny.
W turnieju swoje umiejętności sprawdziło 40 zawodników którzy w sześciu meczach zdobyli 21 bramek. Każda drużyna otrzymała okazały puchar, wyróżnieni zawodnicy statuetki, a pozostali uczestnicy zmagań turniejowych pamiątkowe medale. Uroczystego zakończenia turnieju dokonała Pani Ewelina Urban która w UG Słupsk piastuje funkcję inspektora do spraw sportu. Oraz Andrzej Staszewski Prezes UKS GAP Bruskowo Wielkie.
Delegacja wybranych zawodników złożyła na ręce Pani Eweliny pamiątkowy puchar z dedykacją za codzienną okazywaną pomoc w różnych sprawach dotyczących prowadzenia klubu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Na każdego uczestnika turnieju przygotowany był posiłek z grilla.
KLASYFIKACJA Końcowa:
1. Oldboje Bruskowo Wielkie,
2. TKKF STAL Jezierzyce,
3. KS DĄB Kusowo,
4. KS SZANSA Siemianice.
W turnieju niestety nie mogli zagrać koledzy z KS Włynkówko z powodu rozgrywanego w tym samym terminie meczu ligowego w Słupskiej Klasie Okręgowej.
Dziękujemy Gminie Słupsk za wspieranie naszych inicjatyw sportowych, a Pomorskiemu Zrzeszeniu LZS w Gdańsku za okazaną pomoc.
Do zobaczenia podczas turnieju zimowego.