III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej Oldbojów w Piłce Nożnej.
Stadion sportowy w Jezierzycach 13.08.2022 rok
II miejsce drużyny Oldboje KS Bruskowo Wielkie w tym prestiżowym turnieju który rozgrywany był również z okazji 45 urodzin klubu TTKF STAL Jezierzyce.
W tym miejscu życzymy wszystkim kolegom i koleżankom z klubu STAL wszelkiej pomyślności, spokoju w codziennym życiu klubu jak i awansu do wyższej klasy rozgrywek. Oraz tradycyjne STO LAT.
Wracając do samego turnieju w którym wystąpiło 8 drużyn grając systemem każdy z każdym z czasem gry 1x 12 minut i zawodnikami na boisku 5+1 zdobyto bardzo dużo bramek.
Wyniki drużyny z Bruskowa Wielkiego grając z:
ZRYW Kretomino 3:0,
FK OLDBOJE Słupsk 2:1,
IRON GATES Poland 1:0,
TEAM Adamski Słupsk 0:0,
TKKF STAL Jezierzyce 1:4,
OLDBOJE Ustka 5:2,
Starostwo Bełchatów 7:2.
KOŃCOWA TABELA :
1. Team Adamski 19 pkt.
2. Bruskowo Wielkie 16 pkt.
3. Iron Gates Poland 13 pkt.
4. ZRYW Kretomino 12 pkt,
5. STAL Jezierzyce 9 pkt,
6. FK Oldboje Słupsk 7 pkt,
7. Oldboje Ustka 4 pkt,
8. Starostwo Bełchatów 1 pkt.
Dominik Zagórowski z drużyny Oldbojów Bruskowo Wielkie został najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem 10 bramek.
Serdecznie dziękujemy organizatorom turnieju za zaproszenie oraz bardzo dobrze zorganizowany turniej.
Dziękujemy również Gminie Słupsk za wspieranie naszych inicjatyw sportowych a Pomorskiemu Zrzeszeniu LZS w Gdańsku za okazaną pomoc.